Brugernavn
 
  Password
    Glemt login    

Klik her for at oprette en profil


Klubmester damer 
2012  Line Hatting
2011  Julie Møller Nielsen

2010  Julie Møller Nielsen
2009  Line Hatting
2008  Julie Kibsgaard Madsen
2007  Rikke Bauer Pedersen
2006  Julie Kibsgaard Madsen
2005  Louise Lysgaard
2004  Susanne Møller
2003  Louise Kibsgaard Madsen
2002  Louise Kibsgaard Madsen
2001  Nanna Jensen
2000  Lene Bjerre
1999  Christina Lund Jensen
1998  Lene Bjerre
 
Klubmester herrer 
2012  Casper Trier Jensen
2011  Tobias Møller Kristensen

2010  Martin Terp Olesen
2009  Martin Terp Olesen
2008  Morten Steen Christensen
2007  Morten Steen Christensen
2006  Morten Steen Christensen
2005  Morten Steen Christensen
2004  Rasmus Just
2003  Rasmus Just
2002  Rasmus Just
2001  Rasmus Just
2000  Rasmus Just
1999  Rasmus Just
1998  Rasmus Just 
Klubmester junior damer 
2016
2015  Nanna Kibsgaard Madsen 
2014  Lisa Terp
2013  Maja Sandholm Pedersen
2012  Line Hatting
2011  Julie Møller Nielsen

2010  Ingen
2009  Ingen
2008  Julie Kibsgaard Madsen
2007  Julie Kibsgaard Madsen
2006  Mia Rousing
2005  Mia Rousing
2004  Susanne Møller
2003  Louise Lysgaard
2002  Nanna Jensen
2001  Nanna Jensen
2000  Tine Poulsen
1999  Ingen
1998  Christina Lund Jensen
 
Klubmester junior herrer 
2016 
2015  Ingen
2014  Alex Terp
2013  Thobias Møller Kristensen
2012  Ingen
2011  Matin Lønstrup

2010  Morten Steen Christensen
2009  Morten Steen Christensen
2008  Jesper Dam Karlsen
2007  Christian Bott
2006  Christian Bott
2005  Simon Bjerre Pedersen
2004  Christian Ladegaard
2003  Rasmus Just
2002  Rasmus Just
2001  Thomas Lindberg Andersen
2000  Ingen
1999  Ingen
1998  Kasper Larsen
 
Klubmester gruppe 1 piger 
2012  Maja Sandholm Pedersen
2011  Maja Sandholm Pedersen

2010  Julie Møller Nielsen
2009  Line Hatting
2008  Rikke Bauer Pedersen
2007  Rikke Bauer Pedersen
2006  Julie Kibsgaard Madsen
2005  Julie Kibsgaard Madsen
2004  Mia Rousing
2003  Louise Kibsgaard Pedersen
2002  Louise Kibsgaard Pedersen
2001  Louise Lysgaard
2000  Lene Bjerre
1999  Nanna Jensen
1998  Tine Poulsen
 
Klubmester gruppe 1 drenge 
2012  Casper Trier Jensen
2011  Tobias Møller Kristensen

2010  Martin Terp Olesen
2009  Martin Terp Olesen
2008  Morten Steen Christensen
2007  Morten Steen Christensen
2006  Jesper Dam Karlsen
2005  Christian Bott
2004  Mikkel Kruuse
2003  Mikkel Kruuse
2002  Christian Ladegaard
2001  Rasmus Just
2000  Rasmus Just
1999  Rasmus Frederiksen
1998  Søren Kristian Grønkjær
 
Klubmester gruppe 2 piger 
2016
2015  Stine Rejkjær Gadgaard
2014  Maja Stie Svendsgaard
2013  Maria Cleman Hatting
2012  Mathilde Snitgaard
2011  Lisa Terp

2010  Maja Sandholm Pedersen
2009  Maja Sandholm Pedersen
2008  Line Hatting
2007  Maria Kibsgaard Madsen
2006  Rikke Bauer Pedersen
2005  Rikke Bauer Pedersen
2004  Julie Kibsgaard Madsen
2003  Julie Kibsgaard Madsen
2002  Laura Balle
2001  Louise Kibsgaard Pedersen
2000  Louise Kibsgaard Pedersen
1999  Karina Riemenschneider
1998  Lene Bjerre
 
Klubmester gruppe 2 drenge 
2016 
2015  Christian Jørgensen 
2014  Mikkel Thagaard Jakobsen 
2013  Michael Terp Olesen
2012  Michael Terp Olesen
2011  Alex Terp

2010  Casper Trier Jensen
2009  Tobias Møller Kristensen
2008  Martin Terp Olesen
2007  Martin Terp Olesen
2006  Morten Steen Christensen
2005  Morten Steen Christensen
2004  Jesper Dam Karlsen
2003  Rasmus Kristensen
2002  Mikkel Kruuse
2001  Mikkel Kruuse
2000  Christian Ladegaard
1999  Rasmus Just
1998  Rasmus Just
 
 
Klubmestre for de enkelte discipliner
 
Bryst pokalen 
2016
2015  Mikkel Thagaard Jakobsen
2014  Mathilde Snitgaard
2013  Mathilde Snitgaard
2012  Maja Sandholm Pedersen
2011  Julie Møller Nielsen

2010  Morten Steen Christensen
2009  Morten Steen Christensen
2008  Morten Steen Christensen
2007  Morten Steen Christensen
2006  Louise Lysgaard
2005  Louise Lysgaard
2004  Louise Lysgaard
2003  Louise Lysgaard
2002  Louise Lysgaard
2001  Sarah Frederiksen
2000  Sarah Frederiksen
1999  Nanna Jensen
1998  Nanna Jensen
 
Fly pokalen 
2016
2015
2014
2013
2012  Michael Terp Olesen
2011  Julie Møller Nielsen

2010  Martin Terp Olesen
2009  Martin Terp Olesen
2008  Martin Terp Olesen
2007  Julie Kibsgaard Madsen
2006  Julie Kibsgaard Madsen
2005  Mia Rousing
2004  Rasmus Just
2003  Christian Ladegaard
2002  Christian Ladegaard
2001  Rasmus Just
2000  Rasmus Just
1999  Thomas Elgaard
1998  Lene Bjerre
 
Fri pokalen 
2016
2015
2014
2013
2012  Casper Trier Jensen
2011  Tobias Møller Kristensen

2010  Morten Steen Christensen
2009  Morten Steen Christensen
2008  Morten Steen Christensen
2007  Morten Steen Christensen
2006  Morten Steen Christensen
2005  Morten Steen Christensen
2004  Laura Balle
2003  Rasmus Just
2002  Rasmus Just
2001  Rasmus Just
2000  Rasmus Just
1999  Christina Lund Jensen
1998  Lene Bjerre
  
Ryg  pokalen  
2016
2015  Mikkel Thagaard Jakobsen
2014  Michael Terp Olesen
2013  Michael Terp Olesen
2012  Michael Terp Olesen
2011  Julie Møller Nielsen

2010  Martin Terp Olesen
2009  Martin Terp Olesen
2008  Julie Kibsgaard Madsen
2007  Julie Kibsgaard Madsen
2006  Julie Kibsgaard Madsen
2005  Louise Lysgaard
2004  Louise Kibsgaard Madsen
2003  Louise Kibsgaard Madsen
2002  Rasmus Just
2001  Rasmus Just
2000  Christina Lund Jensen
1999  Christina Lund Jensen
1998  Charlotte Mortensen
 
Medley pokalen 
2012  Michael Terp Olesen
2011  Julie Møller Nielsen

2010  Martin Terp Olesen
2009  Martin Terp Olesen
2008  Morten Steen Christensen
2007  Marcus Zobbe Noer
2006  Rikke Bauer Pedersen
2005  Louise Lysgaard
2004  Susanne Møller
2003  Louise Kibsgaard Madsen
2002  Nanna Jensen
2001  Nanna Jensen
2000  Lene Bjerre
1999  Christina Lund Jensen
1998  Sarah Bjerre Pedersen